Kurumsal Seyahat Yönetimi

Tüm kurumlar için iş seyahatlerinin yönetimi büyük önem taşımakta ve bu süreçler kontrol edilmediklerinde zaman ve maliyet açısından zarara neden olmaktadır. Bu yüzden sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlanmış ve kurumunuz için önemli ölçüde tasarruf sağlayacak çok iyi bir çözüm sunuyoruz.

Bizitravel mobil uygulamalar ile seyahatlerinizi her yerden yönetin

Kurumsal Seyahat Yönetimi Nedir?

Özellikle büyük kurumlarda seyahat yönetimi ve buna bağlı satın almalar önemli ve kontrol edilmesi gereken süreçlerdir. Çoğu kurumda iş seyahatlerine yönelik süreçlerin yönetimi için herhangi bir özel yazılım kullanılmamakta, bunun sonucu olarak da verilerin takibi ve raporlanmasında eksikler oluşmaktadır.

Öte yandan yeni nesil seyahat platformlarını kullanan çalışanlar için eski tarz bir seyahat ya da masraf yönetim sistemi alışkanlık açısından sorunlar yaratabilmektedir. Seyahat alışkanlıklarının değiştiği günümüzde, yeni nesil seyahat yönetim sistemi kullanan firmalar, bunun kendilerine maliyet ve zaman açısından büyük faydalar sağladığını söylemektedir.

Zamandan Tasarruf

Özellikle büyük kurumlardaki en büyük problemlerden birisi de birimler ve kişiler arasındaki iş seyahati organizasyon süreçleridir. Bizitravel’da ise tüm bu süreçler (satın alma, masraf yönetimi kurumsal politikalar, vb.) tek bir yerde olduğundan, tüm kurum çalışanları için çok daha hızlı, pratik, akıllı ve takip edilebilir bir sistem olacaktır. Ayrıca kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş seyahat organizasyonu araçlarıyla kurum çalışanları açısından yüksek oranda zaman tasarrufu sağlayacaktır.

Masraf ve Harcama Yönetimi

Bizitravel, iş seyahatleriniz için kurumsal seyahat ve harcama politikalarınızı belirlemenize yardımcı olan pek çok araç barındırmaktadır. Bu sayede tüm kurum çalışanları seyahat masraflarını kolayca düzenleyebilir ve harcama raporlarına erişebilirsiniz.

Seyahat Masraflarından Tasarruf

Bizitravel akıllı biletleme altyapısı sayesinde size uçak bileti ve otel rezervasyonlarınızı yaparken tavsiyelerde bulunur. Bu sayede rezervasyonu gerçekleştireceğiniz günün fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Ayrıca diğer uçak biletleme ve otel rezervasyonları seçenekleriyle kıyaslama yaparak ne kadar tasarruf ettiğinizi kolayca görebilir, bu tasarrufu hızlıca raporlayabilirsiniz.

Uçak ve Otel Rezervasyonu

Size en uygun uçak ve otel rezervasyonlarını gerçekleştirmekte yardımcı olacak olan Bizitravel, otel ve uçak rezervasyonlarında sektör öncüsü Amadeus tarafından desteklenmektedir. Amadeus (uçak ve otel), Amadeus Contentinn (oteller) tarafından sağlanan içerik sayesinde dünya genelinde 300.000’den fazla otele kolay ve hızlı bir şekilde rezervasyon yapabileceksiniz.

Bizitravel mobil uygulamalar ile seyahatlerinizi her yerden yönetin

Nasıl Çalışır?

01

Firmanızı Kolayca Ekleyin

Bizitravel’a üye olmak son derece basittir. Çalışanlarınızı, profil yönetimi sayfasından veya toplu aktarım dosyalarından sisteme ekleyebilirsiniz. Firmanızla ilgili seyahat ayarlarını kaydederek Bizitravel’i kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

02

Harcamalarınızı Kontrol Edin

Bizitravel’ın gerçek zamanlı seyahat politikası yönetimi ve onaylama mekanizması sayesinde harcamalarınızı kontrol altına alabilir, Bizitravel masraf modülü ile seyahat boyunca yapılan ekstra harcamaları kolayca girebilir ve takip edebilirsiniz.

03

Zamandan Tasarruf Edin

Çalışanlarınız seyahatlerini Bizitravel sayesinde daha hızlı ve kolay yapabilecekler. Bu da firmanız için zaman tasarrufu anlamına geliyor. Kesintisiz online sistem sayesinde, mesai saatleri dışında da rezervasyon ve biletleme yapabilirsiniz.

Modüller

01

Biziflights

Uçak biletlerinizi alırken hem dağıtıcılar, hem de doğrudan bağlantılar üzerinden anlaşmalı ve liste fiyatlarına erişim sağlayın. Şirket seyahat politikanızı oluşturun ve tasarruf edin.

02

Bizihotels

Tüm Dünyada 34’ten fazla tedarikçi ve 300.000’den fazla otel içinden istediğinizi seçin. Adres, semt, bölge, şehir ya da POI ile aramanızı yapın, isterseniz uçuşunuz ile birleştirin.

03

Bizihotels Offline

Şirketinizin kurumsal fiyatlarını yükleyin ve her zaman kullandığınız ekranlardan konaklamalarınızı planlayın. Seyahat kurallarınız, onay akışlarınız ve raporlarınız sorunsuz çalışsın.

04

Biziexpense

Masraf kurallarınızı ve onay sürecinizi istediğiniz gibi belirleyin. Çalışanlarınız, masraflarının fotoğrafını çeksin ve harcama raporlarına işlesin.

Bizitravel mobil uygulamalar ile seyahatlerinizi her yerden yönetin

05

Bizireports

Sistem raporları sayesinde harcamalarınız hakkında tam bilgi edinin, göstergeleri ve trendleri izleyin, işinizi sağlama alın.

06

Bizimobile

Çalışanlarınız için iş seyahat planlaması, onay süreçleri, masraf girişlerini kolaylaştırın ve seyahat harcamalarınızı kontrol edin.